text
Головбух

Правила заповнення звіту неприбуткової організації

Неприбуткове підприємство, організація чи установа ( далі — неприбуткова організація) користується привілеями неплатника податку на прибуток. Адже кінцева мета діяльності такої юрособи не передбачає комерційного зиску отримання прибутку.

Відповідно доходи (прибутки) неприбуткової організації можна використовувати для фінансування видатків на її утримання, реалізації мети (завдань) і напрямів діяльності ( п. 133.4 Податкового кодексу України; ПК). До того ж заради дотримання статусу неприбутковості установчі документи такої організації мають:

Звітувати до органу ДФС неприбуткові організації мають шляхом подання Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, форму якого затверджено наказом Мінфіну від 17.06.2016 № 553 ( далі — Звіт неприбуткової організації).

Коли подавати Звіт неприбуткової організації

Зазвичай Звіт неприбуткової організації подають за підсумками року з тим самим граничним строком подання, що передбачений для річних платників податку на прибуток, — протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року ( п. 46.2 ПК). Тобто за підсумками 2017 року відзвітувати потрібно не пізніше 01.03.2018.

Утім, такий порядок подання Звіту неприбуткової організації не стосується порушників умов неприбутковості. Адже їм потрібно відзвітувати за період з початку року по останній день місяця, у якому вчинено таке порушення. Після цього таку неприбуткову організацію буде вилучено з реєстру й вона стане платником податку на прибуток ( пп. 133.4.3 ПК).

Структура Звіту неприбуткової організації

Фінансова звітність неприбуткової організації

Виплата доходів нерезидентам

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл