Правила заповнення звіту неприбуткової організації

6 лютого 2017

Неприбуткове підприємство, організація чи установа ( далі — неприбуткова організація) користується привілеями неплатника податку на прибуток. Адже кінцева мета діяльності такої юрособи не передбачає комерційного зиску отримання прибутку.

Відповідно доходи (прибутки) неприбуткової організації можна використовувати для фінансування видатків на її утримання, реалізації мети (завдань) і напрямів діяльності ( п. 133.4 Податкового кодексу України; ПК). До того ж заради дотримання статусу неприбутковості установчі документи такої організації мають:

Звітувати до органу ДФС неприбуткові організації мають шляхом подання Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, форму якого затверджено наказом Мінфіну від 17.06.2016 № 553 ( далі — Звіт неприбуткової організації).

Коли подавати Звіт неприбуткової організації

Зазвичай Звіт неприбуткової організації подають за підсумками року з тим самим граничним строком подання, що передбачений для річних платників податку на прибуток, — протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року ( п. 46.2 ПК). Тобто за підсумками 2017 року відзвітувати потрібно не пізніше 01.03.2018.

Утім, такий порядок подання Звіту неприбуткової організації не стосується порушників умов неприбутковості. Адже їм потрібно відзвітувати за період з початку року по останній день місяця, у якому вчинено таке порушення. Після цього таку неприбуткову організацію буде вилучено з реєстру й вона стане платником податку на прибуток ( пп. 133.4.3 ПК).

Структура Звіту неприбуткової організації

Фінансова звітність неприбуткової організації

Виплата доходів нерезидентам

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Каса, касові документи, ліміт каси по-новому
Витрати у відрядженні: добові, проїзд, проживання, інші
Блокування податкових накладних. Перезавантаження
Як бухгалтеру заповнити лікарняний листок
Податок на прибуток та ПДВ — 2018
Фінансова звітність — 2017
Реклама
Уведіть код доступу
Демодоступ
Демодоступ
Демодоступ© Головбух, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль