text
Головбух

Реєстрація платником акцизного податку нерезидента, що здійснює господарську діяльність в Україні

  • 13 лютого 2018
  • 8

Запитання

Чи може постійне представництво нерезидента, що здійснює господарську діяльність в Україні, зареєструватись платником акцизного податку як особа, яка реалізує пальне?

Відповідь

До платників акцизного податку з реалізації пального нормами ст. 212 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) віднесено юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Окремі посилання на поняття «постійне представництво» в розділі VI ПКУ відсутні.

Оновлені форми звітності — 2018

Оскільки постійне представництво не є юридичною особою, воно не підлягає реєстрації платником акцизного податку з реалізації пального.

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 116.01

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Операції з ФОПами: чим ризикуєте

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте розширений доступ до:

змін в законодавстві

методів розв'язання складних робочих ситуацій

калькуляторів, сервісів пошуку УКТ ЗЕД та ДКПП, перевірки контрагентів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль