text
Головбух

Укладення Договору про визнання електронних документів з метою подання податкової звітності

  • 12 лютого 2018
  • 15

Запитання

Чи необхідно платнику податків укладати Договір про визнання електронних документів (далі – Договір), шляхом надсилання заяви про приєднання до Договору за неосновним місцем обліку з метою подання податкової звітності?

Відповідь

Юридичні особи, самозайняті особи, набувають статусу суб’єкта електронного документообігу (далі – СЕД) з дати укладення договору про визнання електронних документів (далі – Договір), шляхом приєднання до нього на підставі заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів (далі – Заява про приєднання до Договору). 

► Організовуємо «електронні стосунки» із ДФС

Підписана Заява про приєднання до Договору шифрується з дотриманням вимог до форматів криптографічних повідомлень, затверджених в установленому законодавством порядку, та направляється протягом операційного дня у визначеному форматі (стандарті) засобами телекомунікаційного зв’язку до контролюючого органу за основним місцем обліку автора (юридичної або самозайнятої особи).

 Удосконалення адміністрування ПДВ

Слід зазначити, що фізичні особи, які не є самозайнятими особами, автоматично вважаються СЕД та мають право подавати електронні документи до контролюючих органів виключно з використанням електронного цифрового підпису.

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 135.03

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Операції з ФОПами: чим ризикуєте

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах