Головбух

Зовнішні сумісники у штатній чисельності працівників

6 вересня 2019
3031
Середній бал: 0 із 5

Запитання

Чи включати зовнішніх сумісників до штатних працівників?

Відповідь

Зразки заповнення Звіту з ЄСВ СКАЧАТИ

На підприємстві працюють лише троє зовнішніх сумісників. Яке значення відобразити у реквізиті 15 вступної частини Таблиці 1 Звіту з ЄСВ, зокрема в показниках:

  • середньооблікова кількість  штатних працівників;
  • штатна чисельність працівників?

Показники «середньооблікова кількість штатних працівників» і «штатна чисельність працівників» заповнюйте відповідно до Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Держкомстату від 28.09.2005 № 286.

Згідно з підпунктом 2.6.1 цієї Інструкції до облікової кількості штатних працівників не включайте зовнішніх сумісників. Отже, якщо на підприємстві працюють винятково зовнішні сумісники, у зазначених показниках проставте «0». Такої думки й ДФС (ЗІР, підкатегорія 301.04.01)

Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини