Головбух

Повідомлення про відкриття (закриття) рахунків у банківській установі, якщо СГ був взятий на облік до набрання чинності наказу Мінфіну від 15.06.2015 № 552

  • 5 лютого 2018
  • 4

Запитання

Чи потрібно повідомляти митний орган про відкриття (закриття) рахунків у банківській установі, якщо СГ був взятий на облік як особа, яка здійснює операції з товарами, до набрання чинності наказу Мінфіну від 15.06.2015 № 552?

Відповідь

Відомості про відкриття (закриття) рахунків у банківських установах СГ, у тому числі щодо тих осіб, які були взяті на облік як особи, які здійснюють операції з товарами до набрання чинності Порядку № 552, митниці ДФС отримують в електронному вигляді у порядку взаємного обміну з Єдиного банку даних юридичних осіб та ДРФО.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Оновлені форми звітності — 2018

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 221.01

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл