Головбух

Звільнення від сплати вивізного (експортного) мита на живу худобу ЮО - сільськогосподарські товаровиробники

  • 5 лютого 2018
  • 2

Запитання

Чи звільняються від сплати вивізного (експортного) мита на живу худобу ЮО - сільськогосподарські товаровиробники, за умови пред’явлення контролюючому органу довідки, виданої управлінням сільського господарства та продовольства обласної державної адміністрації згідно постанови КМУ від 21.02.1997р. №182?

Відповідь

Виключно законами України встановлюються, зокрема, Державний бюджет України і бюджетна система України; система оподаткування, податки і збори (п. 1 ч. 2 статті 92 Конституції України).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Відносини, пов’язані із справлянням митних платежів, регулюються Митним кодексом України, Податковим кодексом України та іншими законами України з питань оподаткування (частина 2 статті 1 Митного кодексу України).

Коди УКТ ЗЕД 2018

Оскільки Законом України «Про вивізне (експортне) мито на живу худобу та шкіряну сировину» (в редакції законів України від 16.11.2006 № 356-V та від 22.12.2011 №4234-VI) не передбачено звільнення від сплати вивізного (експортного) мита на живу худобу та шкіряну сировину, то митне оформлення цих товарів, у разі вивезення за межі митної території України, повинно здійснюватися зі сплатою передбачених законодавством податків.

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 210.05

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл