Головбух

Строк оплати не сплаченого податку, у зв’язку з оформленням податкового векселя при ввезенні давальницької сировини, якщо законодавчо встановлений термін погашення векселя на 01.06.12 не настав

  • 5 лютого 2018
  • 2

Запитання

Протягом якого строку підлягають сплаті податки, які не сплачені у зв’язку з оформленням податкового векселя при ввезенні давальницької сировини, якщо законодавчо встановлений термін погашення векселя на 01.06.12 не настав та чи передбачена відповідальність при несплаті податків визначених у векселі?

Відповідь

У зв’язку з набранням чинності з 01.06.2012 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI (Митний кодекс України) втратив чинність Закон України від 15 вересня 1995 року №327/95-ВР «Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах» (далі – Закон №327), нормами якого було передбачено, що сплата ввізного мита, податків та зборів при ввезенні давальницької сировини провадиться українським виконавцем шляхом видачі контролюючому органу за місцезнаходженням виконавця простого авальованого векселя із строком платежу, що дорівнює строку здійснення операції з давальницькою сировиною, але не більше як 90 календарних днів з моменту оформлення вантажної митної декларації.

Акцизний податок 2018

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Тобто починаючи з 01.06.2012 року переробка іноземних товарів на митній території України, в т.ч. давальницької сировини, здійснюються у порядку визначеному главою 23 Митного кодексу без застосування вексельної форми.

Податок на прибуток у 2018 році

При цьому погашення векселів (письмових зобов’язань), які станом на 01.06.12 не були погашені і знаходяться на обліку у контролюючих органах, здійснюється відповідно до Закону України «Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах», шляхом вивезення готової продукції у строк, визначений у векселі, або шляхом сплати податків.

ЗІР, категорія 114.07

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл