Головбух

Штрафні санкції до платника податків, який не задекларував/задекларував авансовий внесок, але не сплатив його

  • 31 січня 2018
  • 6

Запитання

Які штрафні санкції застосовуються до платника податків, який не задекларував/ задекларував авансовий внесок у розмірі 2/9, але не сплатив його до 31.12.2016?

Відповідь

Якщо контролюючим органом встановлено порушення порядку розрахунку авансового внеску у розмірі 2/9 податку на прибуток підприємств за три квартали 2016 року згідно з п. 38 підрозд. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ), то до такого платника податків застосовується штраф, визначений п. 123.1 ст. 123 ПКУ

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У разі якщо платник податків здійснив розрахунок авансового внеску у розмірі 2/9 податку на прибуток підприємств за три квартали 2016 року, але не сплатив його до 31.12.2016, то такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу, передбаченого п. 126.1 ст. 126 ПКУ.

Разом з цим, на суму грошового зобов’язання, визначеного, зокрема п.п. 129.1.1 п. 129.1 ст. 129, нараховується пеня за кожний календарний день прострочення сплати грошового зобов’язання, включаючи день погашення, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день (п. 129.4 ст. 129 ПКУ).

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 102.25

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл