Головбух

Необоротні активи у податковому обліку амортизації на період ремонту, якщо вони виведені та введені в експлуатацію в одному місяці

  • 16 січня 2018
  • 18

Запитання

Чи підлягають у податковому обліку амортизації необоротні активи у період ремонту або іншого поліпшення, якщо вони виведені з експлуатації з таким поліпшенням та введені в експлуатацію в одному місяці?

Відповідь

У податковому обліку амортизації підлягають основні засоби, які призначені для використання в господарській діяльності платника податку.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Таким чином, якщо на основні засоби, які призначені для використання в господарській діяльності платника податку в бухгалтерському обліку не припиняється нарахування амортизації на період виведення їх з експлуатації у зв’язку з поліпшенням, якщо введення їх в експлуатацію відбулось у тому ж місяці, то в податковому обліку на них також буде нараховуватись амортизація за цей період.

Норми робочого часу 2018

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 102.05

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл