text
Головбух

Оподаткування ПДФО допомоги на поховання, що виплачується ЮО – роботодавцем родичам померлого працівника за останнім місцем роботи

  • 11 січня 2018
  • 334

Запитання

Який порядок оподаткування ПДФО допомоги на поховання, що виплачується ЮО – роботодавцем родичам померлого працівника за останнім місцем роботи?

Відповідь

До складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включаються кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на поховання платнику податку роботодавцем такого померлого платника податку за його останнім місцем роботи (у тому числі перед виходом на пенсію) у розмірі, що не перевищує подвійний розмір суми, визначеної в абзаці першому п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу України (у 2016 році – 3860 грн., у 2017 році – 4480 грн., у 2018 році – 4940 грн.). Сума перевищення за її наявності остаточно оподатковується під час її нарахування (виплати, надання).

Мінімальна зарплата 2018

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 103.04

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Нові критерії блокування податкових накладних

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та читайте матеріали про:

➤ головні зміни в законодавстві

➤ методи розв'язання складних робочих ситуацій

➤ зручні сервіси для роботи

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль