Головбух

Заповнення графи 1-3 розділів ІІ та ІІІ звітів № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі» та № 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі»

  • 2 січня 2018
  • 26

Запитання

Яким чином заповнюються графи 1-3 розділів ІІ та ІІІ звітів № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі» та № 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі» при імпорті (експорті) алкогольних напоїв (тютюнових виробів) в т.ч. у разі здійснення імпорту (експорту) на підставі договорів комісії?

Відповідь

Порядками заповнення розділів II «Перелік контрагентів, у яких здійснювалося придбання алкогольних напоїв (тютюнових виробів та тютюнової сировини)» та III «Перелік контрагентів, яким здійснювалася реалізація алкогольних напоїв (тютюнових виробів та тютюнової сировини)» Звіту № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі» (далі – Звіт № 1-ОА) та Звіту № 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі» (далі – Звіт № 1-ОТ) встановлено:

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?
  • у графі 1 зазначається код адміністративно-територіальної одиниці;
  • у графі 2 зазначається найменування або прізвище, ім’я, по батькові контрагента;
  • у графі 3 зазначається код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта фізичної особи, яка має відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Акцизний податок 2018

У разі здійснення суб’єктом господарювання імпорту (експорту) алкогольних напоїв (тютюнових виробів) при заповненні розділів ІІ та ІІІ Звіту № 1-ОА та Звіту № 1-ОТ у графі 1 рекомендовано проставляти код «28», а у графах 2-3 – всі наявні реквізити імпортерів (експортерів) алкогольних напоїв (тютюнових виробів).

У разі здійснення імпорту (експорту) алкогольних напоїв (тютюнових виробів) на підставі договорів комісії у графах 2-3 розділів ІІ та ІІІ Звіту № 1-ОА та Звіту № 1-ОТ необхідно зазначати реквізити комітента (довірителя).

Коди УКТ ЗЕД 2018

При цьому здійснення імпорту (експорту) та реалізація алкогольних напоїв (тютюнових виробів) по договору комісії комісіонером та комітентом здійснюється на підставі ліцензій на певний вид господарської діяльності.

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 115.02

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл