Головбух

З якими державами-учасницями країн СНД укладені угоди про вільну торгівлю

  • 2 січня 2018
  • 0

Запитання

З якими державами-учасницями країн СНД укладені угоди про вільну торгівлю та за яких умов застосовуються пільгові ставки ввізного мита до товарів, що походять з цих країн?

Відповідь

Товари, що призначені для митної території України та імпортуються на умовах угод про вільну торгівлю з країнами СНД, не обкладаються ввізним митом за умови виконання вимог, які встановлені Правилами визначення країни походження товарів країн СНД від 20 листопада 2009 року (для Республіки Азербайджан, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Республіки Казахстан, Республіки Киргизстан, Республіки Молдова, Російської Федерації, Республіки Таджикистан) та Правилами визначення країни походження, затверджених Рішенням Ради глав Урядів СНД від 24 вересня 1993 року (для Республіки Узбекистан, Республіки Туркменістан).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Коди УКТ ЗЕД 2018

При ввезенні на митну територію України товарів, країною походження яких є Російська Федерація, тимчасово, до 31 грудня 2018 року (включно) застосовуватимуться пільгові ставки ввізного мита, встановлені Митним тарифом України.

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 210.05

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл