Головбух

Пред’явлення іноземцем документів про перетин кордону у випадку подання заяв за ф. № 1ДР або за ф. № 5ДР до контролюючого органу

  • 28 грудня 2017
  • 0

Запитання

Який документ необхідно пред’явити іноземцю для підтвердження перетину кордону у випадку подання заяв за ф. № 1ДР або за ф. № 5ДР до контролюючого органу та отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО - платників податків?

Відповідь

Іноземці та особи без громадянства, при поданні до відповідного контролюючого органу Облікової картки фізичної особи - платника податків за формою № 1ДР (заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків за ф. № 5ДР) та/або отримання документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, для підтвердження законності їх перебування на території України, пред’являють паспортний документ іноземця, а також відмітку про перетинання державного кордону, яка проставляється в паспортному документі та/або імміграційній картці під час в’їзду в Україну, та засвідчений в установленому законодавством порядку переклад такого паспортного документа українською мовою (після пред’явлення повертається) і копію такого перекладу (крім осіб, які мають посвідки на постійне проживання або посвідки на тимчасове проживання в Україні).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 119.09

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл