Головбух

Відображення у звітності про обсяги виробництва та/або обігу, повернення та вибуття алкогольних напоїв та тютюнових виробів не пов’язане з реалізацією

  • 12 грудня 2017
  • 7

Запитання

Яким чином у звітності про обсяги виробництва та/або обігу (в т.ч. імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів відображається повернення та вибуття алкогольних напоїв та тютюнових виробів не пов’язане з реалізацією (втрати, розкрадання тощо)?

Відповідь

Відповідно до форм Звітів № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту», № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв», № 3-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів», № 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі», № 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі» (далі – Звіти) та Порядку їх заповнення, обсяг залишку відповідної продукції на початок звітного місяця у сумі з обсягами придбаної продукції повинні співпадати з сумою обсягів реалізованої продукції та залишку на кінець звітного місяця. 

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У разі відсутності такого балансу, у графі «Примітки» зазначених Звітів надаються необхідні пояснення (в тому числі зазначаються обсяги зіпсованих, знищених, втрачених товарів тощо з наданням відповідних пояснень).

Акцизний податок 2018

У разі повернення раніше придбаної продукції, її обсяги відображаються з від’ємним значенням у тих самих графах (придбання, надходження або реалізації) Звітів, де такі обсяги вже відображались у попередніх звітах при проведенні первинної операції.

Повернення продукції відображається у Звітах за той звітний період, у якому відбулось таке повернення. Якщо операції з придбання, надходження або реалізації продукції та її повернення відбулись в одному звітному періоді, обсяги за такими операціями у Звітах не відображаються.

Декларація акцизного податку (бланк)

Вибуття, не пов’язане з реалізацією (втрати, розкрадання, витрати на лабораторні потреби тощо) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів відображається у відповідних графах Звітів.

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 115.05

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл