Головбух

Повідомлення про укладання форвардного або ф’ючерсного контракту

  • 7 грудня 2017
  • 4

Запитання

До якого контролюючого органу та на яку електронну адресу платником податків направляється повідомлення про укладання форвардного або ф’ючерсного контракту та чи є порушенням застосування норм п.п. 39.2.1.3 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 ПКУ, якщо платником податків повідомлено ДФС щодо укладення зазначених контрактів у довільній формі до встановлення Міністерством фінансів України форми повідомлення?

Відповідь

Повідомлення про укладання форвардного або ф’ючерсного контракту за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 03.07.2017 № 621, подається до ДФС засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законодавства щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису на підставі укладеного Договору про визнання електронних документів на електронну адресу zvit@sta.gov.ua. 

У разі проведення платником податків контрольованої операції з вивезення у митному режимі експорту та/або ввезення у митному режимі імпорту товарів, що мають біржове котирування, які здійснюються на підставі форвардного або ф’ючерсного контракту, та направлення платником до ДФС (до набрання чинності наказу № 621) у довільній формі інформації про укладання такого контракту протягом 10 робочих днів з дня його укладання, не є порушенням.

Читати повну версію

ЗІР, категорія 137.07

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл