Головбух

Оподаткування та відображення ПДФО в податковому розрахунку за формою 1ДФ доходів, які нараховані ЮО на користь померлої ФОП

  • 4 грудня 2017
  • 17

Запитання

Яким чином оподатковуються ПДФО та відображаються в податковому розрахунку за ф. 1ДФ доходи, які нараховані ЮО на користь померлої ФОП, а виплачуються його спадкоємцям?

Відповідь

У випадку смерті ФОП, для належного виконання зобов’язань, юридична особа має право внести грошові суми в депозит нотаріуса для подальшої їх передачі спадкоємцям.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним спадщини регулюється ст. 174 ПК.

Нотаріус за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса щокварталу подає до контролюючого органу інформацію, зокрема про видачу свідоцтв про право на спадщину в порядку, встановленому розд. IV ПК для податкового розрахунку.

При цьому, грошові суми померлої ФОП, що виплачуються (передаються) нотаріусом спадкоємцям такої особи, відображаються ним у податковому розрахунку за формою 1ДФ під ознаками доходів «113», «114» або «115» в залежності від ступеня споріднення.

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 103.02

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл