text
Головбух

Відображення в податковій звітності з ПДВ штрафних санкцій у разі самостійного виправлення в податковій декларації за минулий податковий період помилок, які призвели до заниження податкових зобов’язань

  • 22 листопада 2017
  • 40

Запитання

Чи відображаються в податковій звітності з ПДВ штрафні санкції у разі самостійного виправлення в податковій декларації з ПДВ за минулий податковий період помилок, які призвели до заниження податкових зобов’язань, якщо сума штрафу дорівнює/менше 50 коп.?

Відповідь

У разі самостійного виправлення платником податку в податковій декларації з ПДВ за минулий податковий період помилок, які призвели до заниження податкових зобов’язань, такий платник податку повинен виправити ці помилки шляхом подання уточнюючого розрахунку. В рядку 18.3 графи 6 такого уточнюючого розрахунку необхідно зазначити суму штрафу, нараховану на суму занижених податкових зобов’язань.

При цьому якщо сума штрафу менше 50 коп., то за загальновстановленими правилами така сума заокруглюється до 0 і рядок 18.3 графи 6 уточнюючого розрахунку не заповнюється.

Податкова накладна 2017 

Якщо сума штрафу становить 50 коп. і більше, а саме 50-99 коп., то така сума заокруглюється до 1 грн і підлягає відображенню в рядку 18.3 графи 6 уточнюючого розрахунку.

⇛ Читати повну відповідь

Джерело: ЗІР, категорія 101.24

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах