Головбух

Відображення в податковій звітності з ПДВ штрафних санкцій у разі самостійного виправлення в податковій декларації за минулий податковий період помилок, які призвели до заниження податкових зобов’язань

  • 22 листопада 2017
  • 40

Запитання

Чи відображаються в податковій звітності з ПДВ штрафні санкції у разі самостійного виправлення в податковій декларації з ПДВ за минулий податковий період помилок, які призвели до заниження податкових зобов’язань, якщо сума штрафу дорівнює/менше 50 коп.?

Відповідь

У разі самостійного виправлення платником податку в податковій декларації з ПДВ за минулий податковий період помилок, які призвели до заниження податкових зобов’язань, такий платник податку повинен виправити ці помилки шляхом подання уточнюючого розрахунку. В рядку 18.3 графи 6 такого уточнюючого розрахунку необхідно зазначити суму штрафу, нараховану на суму занижених податкових зобов’язань.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

При цьому якщо сума штрафу менше 50 коп., то за загальновстановленими правилами така сума заокруглюється до 0 і рядок 18.3 графи 6 уточнюючого розрахунку не заповнюється.

Податкова накладна 2017 

Якщо сума штрафу становить 50 коп. і більше, а саме 50-99 коп., то така сума заокруглюється до 1 грн і підлягає відображенню в рядку 18.3 графи 6 уточнюючого розрахунку.

⇛ Читати повну відповідь

Джерело: ЗІР, категорія 101.24

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл