text
Головбух

Податкова накладна, складена платником ПДВ при отриманні від нерезидента програмної продукції

  • 18 вересня 2017
  • 130

Запитання

Чи повинен платник ПДВ при отриманні від нерезидента послуг з постачання програмної продукції скласти податкову накладну та який порядок відображення такої операції в податковій звітності з ПДВ?

Відповідь

Коротка:

Для надання відповіді на порушене питання потрібно мати достатньо інформації для ідентифікації здійснюваної платником операції, а тому пропонуємо звернутись до контролюючого органу із запитом на отримання індивідуальної податкової консультації з детальним описом характеру здійснюваних операцій.

 Запитайте нашого експерта

НАПИСАТИ ПИТАННЯ

Повна:

Діюча редакції Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року 
№ 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПК) містить дві норми, які визначають особливості оподаткування ПДВ операцій, пов’язаних з постачанням програмної продукції: 

  • п. 186.3 ст. 186 ПК, якою передбачено особливості визначення місця постачання послуг з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, від якого залежить порядок оподаткування таких послуг; 
  • п. 26 прим. 1 підрозд. 2 розд. XX ПК, яким визначено режим звільнення від оподаткування операцій з постачання програмної продукції (особливості застування такого пільгового режиму роз’яснено в Узагальнюючій податковій консультації, затвердженій наказом Міністерства доходів і зборів України від 07.10.2013 № 536 «Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо особливостей оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання програмної продукції». 

Таким чином, для надання відповіді на порушене питання потрібно мати достатньо інформації для ідентифікації здійснюваної платником операції, а тому пропонуємо звернутись до контролюючого органу із запитом на отримання індивідуальної податкової консультації з детальним описом характеру здійснюваних операцій.

ЗІР 101.16

 Запитайте нашого експерта

НАПИСАТИ ПИТАННЯ

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!