Податкова накладна, складена платником ПДВ при отриманні від нерезидента програмної продукції

44

Запитання

Чи повинен платник ПДВ при отриманні від нерезидента послуг з постачання програмної продукції скласти податкову накладну та який порядок відображення такої операції в податковій звітності з ПДВ?

Відповідь

Коротка:

Для надання відповіді на порушене питання потрібно мати достатньо інформації для ідентифікації здійснюваної платником операції, а тому пропонуємо звернутись до контролюючого органу із запитом на отримання індивідуальної податкової консультації з детальним описом характеру здійснюваних операцій.

Повна:

Діюча редакції Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року 
№ 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПК) містить дві норми, які визначають особливості оподаткування ПДВ операцій, пов’язаних з постачанням програмної продукції: 

  • п. 186.3 ст. 186 ПК, якою передбачено особливості визначення місця постачання послуг з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, від якого залежить порядок оподаткування таких послуг; 
  • п. 26 прим. 1 підрозд. 2 розд. XX ПК, яким визначено режим звільнення від оподаткування операцій з постачання програмної продукції (особливості застування такого пільгового режиму роз’яснено в Узагальнюючій податковій консультації, затвердженій наказом Міністерства доходів і зборів України від 07.10.2013 № 536 «Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо особливостей оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання програмної продукції». 

Таким чином, для надання відповіді на порушене питання потрібно мати достатньо інформації для ідентифікації здійснюваної платником операції, а тому пропонуємо звернутись до контролюючого органу із запитом на отримання індивідуальної податкової консультації з детальним описом характеру здійснюваних операцій.

ЗІР 101.16



Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачі



Приділіть лише 30 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль