text
Головбух

Помилка у кількох податкових накладних: як нараховують штраф

  • 6 вересня 2017
  • 91

Запитання

Як нарахують штраф, якщо помилки припустилися в кількох податкових накладних?

Відповідь

Якщо продавець товарів/послуг припустився помилок в кількох податкових накладних, коли заповнював в них обов’язкові реквізити, передбачені пунктом 201.1 статті 201 Податкового кодексу України (ПК), а органи контролю виявили їх за результатами перевірки, проведеної за заявою покупця, такого продавця оштрафують та зобов’яжуть виправити помилки. Відповідно до підпункту 1201.3 ПК розмір штрафу у цьому випадку становитиме 170 грн.

Тож коли органи контролю виявили помилки, допущені продавцем товарів/послуг у обов’язкових реквізитах податкової накладної/розрахунку коригування до податкової накладної, за результатами перевірки, проведеної за заявою покупця, нараховують штраф в розмірі 170 грн за кожну податкову накладну.

Ба більше, якщо продавець не виконає податкове повідомлення-рішення органу контролю з попередженням про необхідність виправлення таких помилок протягом 10 календарних днів, наступних за днем його отримання, на нього очікуватиме штраф у розмірах від 10 до 100% суми ПДВ, зазначеної в податковій накладній, залежно від кількості днів перевищення терміну невиправлення помилок.

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
×
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!