text
Головбух

Подання заяви для одноразового збільшення значення суми, на яку платник податків має право зареєструвати ПН/РК

  • 3 серпня 2017
  • 39

Запитання

До якого контролюючого органу платник ПДВ, що до 01.12.2017 року застосовував спеціальний режим оподаткування, подає заяву для одноразового збільшення значення суми, на яку платник податку має право зареєструвати ПН/РК до податкових накладних в ЄРПН?

Відповідь

Коротка:

Платник ПДВ, який до 01 січня 2017 року застосовував спеціальний режим оподаткування, подає заяву для одноразового збільшення значення суми, на яку він має право зареєструвати ПН/РК до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику.

Повна:

Законом України від 23 березня 2017 року № 1988-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника» підрозд. II розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПК) доповнено п. 60, відповідно до якого до 31 грудня 2017 року значення суми, на яку платник податку має право зареєструвати ПН/РК до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначеної п. 200 прим. 1.3 ст. 200 прим. 1 ПК, збільшується на суму коштів, що були перераховані з 01 по 30 січня 2017 року з поточних на спеціальні рахунки, відкриті сільськогосподарським підприємствам, що до 01 січня 2017 року застосовували спеціальний режим оподаткування відповідно до ст. 209 ПК, в установах банків, але не більше суми, що мала спрямовуватися на спеціальний рахунок суб’єкта спеціального режиму оподаткування згідно з податковою звітністю за грудень 2016 року, крім уточнюючих розрахунків.

Таке збільшення здійснюється одноразово за заявою платника податку, поданою в довільній формі до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, разом з копіями платіжних доручень платника, завіреними в установленому порядку банком, які підтверджують таке перерахування.

ЗІР 101.17

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте розширений доступ до:

змін в законодавстві

методів розв'язання складних робочих ситуацій

калькуляторів, сервісів пошуку УКТ ЗЕД та ДКПП, перевірки контрагентів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль