text
Головбух

Подання заяви для одноразового збільшення значення суми, на яку платник податків має право зареєструвати ПН/РК

  • 3 серпня 2017
  • 39

Запитання

До якого контролюючого органу платник ПДВ, що до 01.12.2017 року застосовував спеціальний режим оподаткування, подає заяву для одноразового збільшення значення суми, на яку платник податку має право зареєструвати ПН/РК до податкових накладних в ЄРПН?

Відповідь

Коротка:

Платник ПДВ, який до 01 січня 2017 року застосовував спеціальний режим оподаткування, подає заяву для одноразового збільшення значення суми, на яку він має право зареєструвати ПН/РК до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику.

Повна:

Законом України від 23 березня 2017 року № 1988-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника» підрозд. II розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПК) доповнено п. 60, відповідно до якого до 31 грудня 2017 року значення суми, на яку платник податку має право зареєструвати ПН/РК до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначеної п. 200 прим. 1.3 ст. 200 прим. 1 ПК, збільшується на суму коштів, що були перераховані з 01 по 30 січня 2017 року з поточних на спеціальні рахунки, відкриті сільськогосподарським підприємствам, що до 01 січня 2017 року застосовували спеціальний режим оподаткування відповідно до ст. 209 ПК, в установах банків, але не більше суми, що мала спрямовуватися на спеціальний рахунок суб’єкта спеціального режиму оподаткування згідно з податковою звітністю за грудень 2016 року, крім уточнюючих розрахунків.

Таке збільшення здійснюється одноразово за заявою платника податку, поданою в довільній формі до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, разом з копіями платіжних доручень платника, завіреними в установленому порядку банком, які підтверджують таке перерахування.

ЗІР 101.17

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!