Головбух

Право виробника виключно пива здійснювати оптову торгівлю та здійснювати плату за ліцензію в розмірі 30000 грн.

  • 6 липня 2017
  • 270

Запитання

Чи мають право виробники виключно пива з обсягом виробництва до 3000 гектолітрів на рік, які мають діючі ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями здійснювати плату за ліцензію в розмірі 30000 гривень?

Відповідь

Коротка:

Виробники виключно пива з обсягом виробництва до 3000 гектолітрів на рік, які мають діючі ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та які внесли річну плату за таку ліцензію у розмірі 500 000 гривень, мають право до дня внесення наступного платежу за ліцензію внести плату за ліцензію в розмірі 30 000 гривень. 

При цьому необхідно подати до ДФС заяву у довільній формі про анулювання ліцензії на право оптової алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту) та одночасно подати заяву про отримання ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями, виключно пивом для виробників пива з обсягом виробництва до 3000 гектолітрів на рік. 

Обсяг виробництва буде розраховуватися з дня внесення плати за ліцензію до дня внесення наступного платежу.

Повна:

Згідно з ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами і доповненнями (далі – Закон № 481), суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на виробництво або імпорт алкогольних напоїв або тютюнових виробів (крім виробництва вин виноградних, вин плодово-ягідних або напоїв медових із виноматеріалів виключно власного виробництва), здійснюють поставку цієї продукції суб’єктам господарювання оптової і роздрібної торгівлі та іншим українським споживачам за наявності ліцензії на оптову торгівлю.

Ліцензії на право оптової торгівлі видаються терміном на п’ять років уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади. 

Річна плата за ліцензію на оптову торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 500 000 гривень. 

Відповідно до змін, внесених Законом України від 20 грудня 2016 року № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» до ст. 15 Закону № 481,з 01.01.2017 річна плата за ліцензії на право оптової торгівлі виключно пивом для виробників пива з обсягом виробництва до 3000 гектолітрів на рік становить 30 000 гривень. 

Отже виробники виключно пива з обсягом виробництва до 3000 гектолітрів на рік, які мають діючі ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту) та які внесли річну плату за таку ліцензію у розмірі 500 000 гривень, мають право до дня внесення наступного платежу за ліцензію внести плату за ліцензію в розмірі 30 000 гривень. 

Разом з цим, необхідно подати до ДФС заяву у довільній формі про анулювання ліцензії на право оптової алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту) та одночасно подати заяву про отримання ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями, виключно пивом для виробників пива з обсягом виробництва до 3000 гектолітрів на рік. 

При цьому обсяг виробництва буде розраховуватися з дня внесення плати за ліцензію до дня внесення наступного платежу.

ЗІР 115.03

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл