text
Головбух

Накладна складена й зареєстрована в різних звітних періодах

  • 26 липня 2016
  • 252

Запитання

У якому звітному періоді отримувач послуг, що постачаються нерезидентами, місце постачання яких розташоване на митній території України, повинен відобразити податкові зобов’язання та податковий кредит, якщо податкова накладна зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних вчасно, але в періоді, наступному за періодом її складання?

Відповідь

Платник ПДВ при отриманні на митній території України послуг від нерезидента на дату, визначену пунктом 187.8 Податкового кодексу України, зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ, скласти податкову накладну, включити цю податкову накладну до складу податкових зобов’язань того звітного періоду, на який припадає дата виникнення податкових зобов’язань з ПДВ за такими операціями, та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Така, своєчасно зареєстрована в ЄРПН, податкова накладна є підставою для віднесення сум податку до податкового кредиту у періоді її складання.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, категорія 101.20

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Операції з ФОПами: чим ризикуєте

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах