Головбух

Чи враховується ПДВ при визначенні суми доходу, отриманої від продажу необоротних активів?

15 жовтня 2019
7
Середній бал: 0 із 5

Запитання

Чи враховується ПДВ при визначенні суми доходу (виручки), отриманої від продажу необоротних активів для цілей застосування п. 138.2 ст. 138 ПКУ?

Відповідь

Враховуючи зазначене, для цілей застосування п. 138.2 ст. 138 Податкового кодексу України сума доходу (виручки), отриманого(ої) від продажу необоротних активів, визначається без врахування податку на додану вартість

  Скачати текст

ЗІР, категорія 102.23.02

Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини