Головбух

Чи діють ЕЦП, згенеровані до набрання чинності ЗУ «Про електронні довірчі послуги»?

30 липня 2019
87
Середній бал: 0 із 5

Запитання

Чи діють електронні цифрові підписи, згенеровані до набрання чинності Закону України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги»?

Відповідь

Як відобразити в обліку придбання електронного підпису

Електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, видані до набрання чинності Закону України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги», далі — Закон, використовують користувачі електронних довірчих послуг, кваліфіковані надавачі електронних довірчих послуг, які продовжують їх обслуговувати, відповідно як кваліфікований електронний підпис та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня набрання чинності Законом, тобто до 07.11.2020 (п. 5 розд. VII Закону).

СКАЧАТИ ТЕКСТ

ЗІР, категорія 140.05

Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини