Головбух

Оподаткування військовим збором дарунка, отриманого ФО від ЮО

3 травня 2019
4
Середній бал: 0 із 5

Запитання

Як оподатковується військовим збором вартість дарунка, отриманого ФО від ЮО?

Відповідь

Якщо вартість дарунка, отриманого фізичною особою від юридичної особи, у розрахунку на місяць не перевищує 25 відс. однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 01 січня звітного податкового року, то вона не є об’єктом оподаткування військовим збором

Однак, у разі перевищення вказаного розміру, сума такого перевищення оподатковується військовим збором без застосування коефіцієнта, визначеного п. 164.5 ст. 164 Податкового кодексу України.

Читати повний текст

ЗІР, категорія 132.02

Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини