Головбух

Чи можуть набути статусу платника ЄП четвертої групи ЮО?

  • 12 квітня 2019
  • 4

Запитання

Чи можуть набути статусу платника ЄП четвертої групи ЮО, які для набуття або підтвердження статусу платника ЄП четвертої групи подали до контролюючих органів або загальну, або звітну(і) податкову(і) декларацію(ї)?

Відповідь

Сільськогосподарські товаровиробники (юридичні особи) для набуття або підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи до 20 лютого поточного року мають подати до контролюючих органів документи, передбачені п.п. 298.8.1 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), тобто загальну та звітні податкові декларації з додатками.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

У разі недотримання вимог п.п. 298.8.1 п. 298.1 ст. 298 ПКУ, зокрема, подання неповного пакета документів, ПКУ передбачено, що такі особи не можуть набути або підтвердити статус платника єдиного податку четвертої групи у поточному (звітному) році.

Читайте повний текст

ЗІР, категорія 108.04

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини