Головбух

Чи може ФОП надіслати запит на отримання довідки про доходи через Електронний кабінет?

  • 15 березня 2019
  • 17

Запитання

Чи може ФОП (ЄП, загальна система оподаткування) надіслати запит на отримання довідки про доходи через Електронний кабінет та чи можна отримати таку довідку в електронному або в паперовому вигляді?

Відповідь

Фізична особа – підприємець (єдиний податок, загальна система оподаткування) має право надіслати запит на отримання довідки про доходи у довільній формі через меню «Листування з ДФС» приватної частини Електронного кабінету до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси. Довідка про доходи формується в довільній формі та надсилається платнику податків поштою у термін, передбачений ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».

Читайте повний текст

ЗІР, категорія 140.03

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS: ГОЛОВБУХ

✍ Річний Звіт з ЄСВ: як підприємцю заповнити без помилок

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги