Головбух

Чи повинен платник податку подавати Звіт про контрольовані операції при здійсненні господарських операцій з нерезидентом?

  • 14 січня 2019
  • 39

Запитання

Чи повинен платник податку, який протягом звітного періоду здійснював контрольовані операції з постійним представництвом нерезидента - пов’язаною особою з таким резидентом та/або з постійним представництвом нерезидента, що має юрисдикцію у державі (на території), що включена до переліку держав (територій), затвердженого КМУ, подавати Звіт про контрольовані операції та яким чином в такому випадку заповнювати додаток до Звіту?

Відповідь

Господарські операції резидента з постійним представництвом в Україні нерезидента - пов’язаною особою з таким резидентом та/або постійним представництвом в Україні нерезидента, зареєстрованого у державі (на території), включеній до Переліку, держав (територій), які відповідають критеріям, установленим п.п. 39.2.1.2 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 ПКУ, не визнаються контрольованими.

Читати повний текст

ЗІР, категорія 137.07

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини