Головбух

Порядок заповнення РК до ПН, до якої вже складався РК у випадках зміни опису товарів/послуг

  • 26 грудня 2018
  • 10

Запитання

Який порядок заповнення розрахунку коригування до податкової накладної, який надається покупцям – платникам ПДВ, до якої вже складався розрахунок коригування, у тому числі у випадках, зокрема часткової зміни опису (номенклатури) товарів/послуг, частини ціни або кількості товарів/послуг чи повернення товарів?

Відповідь

Податкова накладна бланк

Складання розрахунку коригування до податкової накладної, до якої вже складався розрахунок коригування, здійснюється з урахуванням показників попереднього розрахунку коригування.

Водночас конкретний механізм складання розрахунку коригування до податкової накладної, до якої вже складався розрахунок коригування, у тому числі у випадках, зокрема часткової зміни опису (номенклатури) товарів/послуг, частини ціни або кількості товарів/послуг чи повернення товарів, можливо роз’яснити лише за наявності детального опису ситуації, тому для надання конкретної відповіді з порушеного питання пропонуємо звертатись до контролюючих органів ДФС з запитом на отримання індивідуальної податкової консультації відповідно до ст. 52 Податкового кодексу України.

Читати повний текст

ЗІР, категорія 101.16

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?
Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл