Головбух

Порядок заповнення заголовної частини ПН, що складена при постачанні товарів/послуг неплатнику ПДВ – представнику дипломатичних представництв

  • 13 грудня 2018
  • 25

Запитання

Який порядок заповнення заголовної частини податкової накладної, що складена при постачанні товарів/послуг неплатнику ПДВ – представнику дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав і представництв міжнародних організацій в Україні?

Відповідь

Наказ про відрядження

У разі постачання для власних потреб дипломатичних місій в Україні, а також для використання особами з числа дипломатичного персоналу цих дипломатичних місій та членами їх сімей, які проживають разом з такими особами, товарів з оплатою у безготівковій формі та послуг, операції з постачання яких відповідно до п. 197.2 ст. 197 Податкового кодексу України звільняються від оподаткування ПДВ, податкова накладна складається у порядку, передбаченому п. 2 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307.

У верхній лівій частині такої податкової накладної робиться відповідна помітка «X» та зазначається тип причини 12 (Складена на постачання неплатнику, в якій зазначається назва покупця (для податкових накладних, особливості заповнення яких викладені в п. 10 Порядку № 1307). При цьому у графі «Отримувач (покупець)» зазначається найменування юридичної особи (дипломатичної місії) або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (особи з числа дипломатичного персоналу та членів їх сімей), а у рядку «Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)» проставляється умовний ІПН «200000000000».

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Така податкова накладна складається в електронній формі та видається за вибором отримувача (покупця) в один з таких способів:

  • або надсилається в електронному вигляді;
  • або надається у паперовому вигляді шляхом її друкування.

Поле «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» для отримувача (покупця) заповнюється в обов’язковому порядку при складанні податкової накладної за операціями з постачання товарів/послуг для власних потреб дипломатичних місій в Україні, а також для використання особами з числа дипломатичного персоналу цих дипломатичних місій та членами їх сімей, які проживають разом з такими особами (в такому випадку у полі «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» вказується реєстраційний (обліковий) номер платника податків, наданий контролюючим органом дипломатичній місії при взятті її на облік).

Читати повний текст

ЗІР, категорія 101.16

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл