Головбух

Який звітний період є першим для ФОП, які протягом 10 днів з дня державної реєстрації, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування?

  • 8 листопада 2018
  • 69

Запитання

Який податковий (звітний) період є першим для ФОП (новостворених), які протягом 10 днів з дня державної реєстрації, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки ЄП, встановленої для третьої групи?

Відповідь

Наказ про відрядження

Для зареєстрованих в установленому законом порядку фізичних осіб – підприємців (новостворених), які протягом 10 календарних днів з дня державної реєстрації подали, заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої, для третьої групи, перший податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, в якому відбулася державна реєстрація.

Читати повний текст

ЗІР, категорія 107.08

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл