text
Головбух

Чи потрібно підприємствам, які торгують алкоголем або тютюном, подавати звіти за формою № 1-РА та № 1-РТ за грудень 2016 року?

  • 17 січня 2017
  • 893

Запитання

Чи потрібно суб‘єктам господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами подавати звіти за формою № 1-РА та № 1-РТ за грудень 2016 року?

Відповідь

Законом України від 20 грудня 2016 року № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» (далі – Закон № 1791) внесено зміни до частини третьої ст. 16 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»№ 481 в частині скасування звітності для суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та/або тютюновими виробами.

У зв’язку з тим, що зазначені вище норми Закону № 1791 набрали чинності з 01.01.2017, суб‘єкти господарювання, які отримали ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, зобов’язані до 10 січня 2017 року подати останні звіти № 1-РА та/або № 1-РТ за грудень 2016 року.

ЗІР, 115.03

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Операції з ФОПами: чим ризикуєте

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів

заповніть форму та отримайте розширений доступ до:

змін в законодавстві

методів розв'язання складних робочих ситуацій

калькуляторів, сервісів пошуку УКТ ЗЕД та ДКПП, перевірки контрагентів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль