Головбух

Чи оподатковується виплата нерезиденту винагороди за використання комп’ютерної програми?

  • 26 жовтня 2018
  • 4

Запитання

Чи оподатковується виплата нерезиденту винагороди за використання комп’ютерної програми, яка згідно з п.п. 14.1.225 п. 14.1 ст. 14 ПКУ не вважається роялті?

Відповідь

Дохід нерезидента за використання комп’ютерної програми, якщо умови використання обмежені функціональним призначенням такої програми та її відтворення обмежене кількістю копій, необхідних для такого використання (використання «кінцевим споживачем»), не підлягає оподаткуванню відповідно до п.п. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 Податкового кодексу України за умови, що такий дохід не є роялті на підставі чинного міжнародного договору про уникнення подвійного оподаткування з країною резиденції особи, на користь якої сплачується такий дохід.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Водночас зазначаємо, що висновок чи підпадає той чи інший платіж за використання комп’ютерної програми під визначення роялті з ціллю оподаткування здійснюється на підставі аналізу умов договору, а саме, чи обмежені умови її використання її функціональним призначенням та чи передбачають умови передачі прав на об’єкт права інтелектуальної власності права щодо продажу, оприлюднення таких об’єктів.

Читати повний текст

ЗІР, категорія 102.18

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл