Головбух

Порядок заповнення таблиці 1 додатка 5 до податкової декларації з ПДВ

  • 26 жовтня 2018
  • 69

Запитання

Який порядок заповнення таблиці 1 додатка 5 до податкової декларації з ПДВ «Розшифровка податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)» (в тому числі відображення операцій нарахування податкових зобов’язань у зв’язку з анулюванням реєстрації платником ПДВ та операцій з постачання товарів неплатникам ПДВ особами, що є отримувачами бюджетної дотації, у разі одночасного постачання сільськогосподарських та інших товарів)?

Відповідь

У таблиці 1 додатка 5 до податкової декларації з ПДВ «Розшифровка податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)» передбачено окремі рядки для відображення показників в розрізі умовних індивідуальних податкових номерів (далі – ІПН) 600000000000, які переносяться до рядків 4.1 та 4.2 податкової декларації з ПДВ (далі – декларація).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

При цьому у разі одночасного постачання сількогосподарських та інших товарів у графі 4 «ознака здійснення сільськогосподарських операцій» таблиці 1 у випадку здійснення операцій, визначених ст. 16 прим. 1 Закону України від 24 червня 2004 року № 1877-IV «Про державну підтримку сільського господарства України» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 1877- IV), платниками податку, які внесені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації відповідно до Закону № 1877- IV або які претендують на внесення до такого Реєстру, вноситься відповідна позначка «+», а у графі «Усього за операціями, визначеними ст. 16 прим. 1 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» вказується загальна сума таких операцій за відповідний звітний податковий період.

Операції пов’язані з нарахуванням податкових зобов’язань у зв’язку з анулюванням реєстрації платника ПДВ, відображаються окремими рядками в розділі «Інші в розрізі умовних ІПН: 6000000000000 (рядок 4.1 декларації) та/або 6000000000000 (рядок 4.2 декларації).

Читати повний текст

ЗІР, категорія 101.23

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл