Головбух

Порядок заповнення інформації про ліцензії у звітах, якщо СГ має декілька ліцензій

  • 22 жовтня 2018
  • 0

Запитання

Який порядок заповнення інформації про ліцензії у звітах № 1-РС, № 2-РС, № 3-РС, № 1-ОА, № 1-ОТ, якщо СГ має декілька ліцензій на відповідні види діяльності?

Відповідь

При заповненні інформації про ліцензії у полі, в якому зазначаються реквізити респондента звітів №№ 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту», 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв», 3-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів», 1-ОА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі», 1-ОТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі» вказується реєстраційний номер ліцензії (у звіті № 3- РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів» також зазначається строк її дії). 

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У разі якщо суб’єкт господарювання має декілька діючих ліцензій у звітному періоді, а саме на право оптової торгівлі алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту) і на право оптової торгівлі алкогольними напоями – сидром та перрі (без додання спирту), такий суб’єкт зазначає реєстраційні номера відповідних ліцензій через кому у звіті за формою № 1-ОА.

Читати повний текст

ЗІР, категорія 115.05

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл