Головбух

Чи вказує ФОП, яка перейшла із спрощеної системи на загальну, в квартальній податковій декларації про доходи інші доходи

  • 3 жовтня 2018
  • 24

Запитання

Чи вказує ФОП, яка перейшла із спрощеної системи оподаткування на загальну, в квартальній податковій декларації про майновий стан і доходи інші доходи, отримані нею як ФО – громадянином та відомості про рухоме та нерухоме майно?

Відповідь

Фізична особа – підприємець, яка перейшла із спрощеної системи оподаткування на загальну, в квартальній податковій декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) не вказує інші доходи, отримані нею як фізичною особою – громадянином та відомості про рухоме та нерухоме майно. Таку інформацію вона зазначить в річній податковій декларації.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

При цьому якщо фізична особа – підприємець здійснила такий перехід у IV кварталі звітного року, то вона подає податкову декларацію за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу, яка прирівнюється до річної податкової декларації, де вказує інші доходи, отримані нею як фізичною особою – громадянином та відомості про рухоме та нерухоме майно.

Читати повний текст

ЗІР, категорія 104.09

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл