text
Головбух

Пеня за несплату податку на доходи нерезидента під час виплати доходу нерезиденту

  • 17 вересня 2018
  • 38

Запитання

Чи нараховується пеня якщо контролюючим органом встановлено неутримання або несплата податку на доходи нерезидента під час виплати доходу нерезиденту?

Відповідь

При виплаті нерезиденту доходів із джерелом їх походження з України, резидент повинен виплатити податок з таких доходів за встановленою ставкою і внести його до бюджету під час таких виплат, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, що набрали чинності з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати. 

Якщо контролюючим органом встановлено неутримання та/або несплата до бюджету одночасно з виплатою доходів нерезиденту податку з таких доходів, до платників застосовується відповідальність у вигляді штрафу, передбаченого ст. 127 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), та нараховується пеня відповідно до ст. 129 ПКУ.

Читати повністю

ЗІР, категорія 102.25

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!