Головбух

Чи необхідно отримання разової спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування ЗЕД?

  • 12 вересня 2018
  • 18

Запитання

Чи необхідно отримання разової (індивідуальної) у разі застосування до сторін контракту (постачальника/покупця) спеціальної санкції - індивідуального режиму ліцензування ЗЕД?

Відповідь

У разі застосування до сторін контракту (постачальника/покупця) спеціальної санкції – індивідуального режиму ліцензування ЗЕД для здійснення кожної окремої зовнішньоекономічної операції необхідне одержання разової (індивідуальної) ліцензії в установленому законодавством порядку, а також у випадку, якщо за договором до вантажовідправника або вантажоодержувача, до яких застосовано спеціальну санкцію - індивідуальний режим ліцензування ЗЕД, переходить право власності на товар, здійснюються розрахунки з такими суб’єктами за цю разову передачу товару, необхідне отримання разової (індивідуальної) ліцензії.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Читати повністю

ЗІР, категорія 207.04

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл