Головбух

Порядок направлення до держбюджету позитивної курсової різниці при продажу валюти на міжбанківському валютному ринку

  • 4 вересня 2018
  • 14

Запитання

Який порядок направлення до Державного бюджету України позитивної курсової різниці, яка виникає при продажу валюти уповноваженими банками на міжбанківському валютному ринку України, та яка передбачена відповідальність до резидента у разі не направлення до Державного бюджету України зазначеної курсової різниці?

Відповідь

Позитивна курсова різниця, яка виникає при продажу валюти уповноваженими банками на міжбанківському валютному ринку, повинна перераховуватись резидентами на код бюджетної класифікації 21081000 «Пеня за порушення термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності, за невиконання зобов’язань та штрафні санкції за порушення вимог валютного законодавства».

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

За порушення вимог, передбачених ст. 5 Закону України «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» до суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності можуть бути застосовані санкції, передбачені ст. 37 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність».
Читати повністю

ЗІР, категорія 114.10


Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл