Головбух

Чи є об’єктом оподаткування військовим збором допомога на поховання?

  • 3 вересня 2018
  • 143

Запитання

Чи є об’єктом оподаткування військовим збором допомога на поховання, що виплачується за рахунок коштів роботодавця та/або соціальних фондів?

Відповідь

Не є об’єктом оподаткування військовим збором кошти або вартість майна (послуг), що надаються платнику податків як допомога на поховання, зокрема:

  • Пенсійним фондом України, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування України (незалежно від розміру отриманої допомоги);
  • роботодавцем такого померлого платника податку за його останнім місцем роботи (у тому числі перед виходом на пенсію) у розмірі, що не перевищує подвійний розмір суми, визначеної в абзаці першому п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу України (у 2018 році – 4940 грн.). При цьому сума перевищення за її наявності остаточно оподатковується під час її нарахування (виплати, надання).

Читати повністю

ЗІР, категорія 132.02


Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл