Головбух

Чи може платник податку зменшити фінансовий результат до оподаткування

  • 23 серпня 2018
  • 17

Запитання

Чи може платник податку зменшити фінансовий результат до оподаткування відповідно до п. 140.3 ст. 140 ПКУ на проценти, які збільшили фінансовий результат до оподаткування у минулих звітних роках, але не враховані у зменшення фінансового результату до оподаткування, якщо сумарне значення показників фінансового результату до оподаткування, фінансових витрат та суми амортизаційних відрахувань має позитивне значення та такі проценти перевищують обмеження, встановлені п. 140.2 ст. 140 ПКУ у звітному періоді поточного року?

Відповідь

Якщо проценти, які збільшили фінансовий результат до оподаткування у минулих звітних роках, зменшені на 5 відсотків, у звітному періоді поточного року, перевищують обмеження, встановлені п. 140.2 ст. 140 Податкового кодексу України, то платник податку не зменшує фінансовий результат до оподаткування на суму таких не списаних процентів за борговими зобов’язаннями з пов’язаними особами – нерезидентами в межах такого перевищення.

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл