Головбух

Як заповнюються декларація з рентної плати у випадку виправлення помилок за минулий період у складі звітної (нової) декларації?

  • 3 серпня 2018
  • 17

Запитання

Як заповнюються рядки 1.1.1, 1.2.1 податкової декларації з рентної плати та рядки 1.1, 1.2, 5, 6 - 9 Додатків 8 «Розрахунок з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування» до неї у випадку виправлення помилок за минулий податковий період у складі звітної (звітної нової) декларації?

Відповідь

Форма Податкової декларації з рентної плати (далі – декларація) затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 № 719 (в редакції наказу Міністерства фінансів України від 07.11.2016 № 927) із змінами та доповненнями.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Розрахунок з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування здійснюється у Додатку 8 до декларації (далі – Додаток 8). 

У складі звітної або звітної нової декларації платник має право уточнити лише один із минулих податкових (звітних) періодів, у якому виявлені помилки.

При цьому у декларації та всіх Додатках 8 до неї проставляється позначка «Звітна» або «Звітна нова».

У декларації зазначається:

  • у рядку 1.1.1 - звітний (податковий) період: квартал – І, ІІ, ІІІ, ІV та рік;
  • у рядку 1.2.1 - звітний (податковий) період, що уточнюється: квартал – І, ІІ, ІІІ, ІV та рік.

До декларації подаються Додаток 8 за звітний (податковий) період, а також Додаток 8, у якому уточнюється задеклароване податкове зобов’язання за минулий (податковий) період, у якому виявлені помилки.

У Додатку 8, у якому визначається податкове зобов’язання за звітний (податковий) період, у рядку 1.1 зазначається звітний (податковий) період: квартал – І, ІІ, ІІІ, ІV та рік, а рядок 1.2 – не заповнюється.

У Додатку 8, у якому уточнюється податкове зобов’язання за минулий звітний (податковий) період, зокрема зазначається:

  • у рядку 1.1 – звітний (податковий) період: квартал – І, ІІ, ІІІ, ІV та рік;
  • у рядку 1.2 – звітний (податковий) період, що уточнюється: квартал – І, ІІ, ІІІ, ІV та рік.

Рядки 5 - 9 Додатку 8 до декларації заповнюються з урахуванням приміток до нього.

У разі подання декларації та додатків до неї на паперових носіях за відсутності значення рядок прокреслюється, а у разі подання декларації засобами електронного зв’язку – не заповнюється. Вартісні показники декларації та Додатків 8 зазначаються у гривнях з копійками.

Як заповнюються декларація з рентної плати у випадку виправлення помилок за минулий період у складі звітної (нової) декларації?

ЗІР, категорія 125.04

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл