text
Головбух

База для нарахування ЄВ працівнику, який отримав заробітну плату у розмірі менше мінімальної

  • 25 липня 2018
  • 116

Запитання

Яким чином визначається база для нарахування ЄВ найманому працівнику, який після виходу з відпустки відпрацював неповний календарний місяць та отримав заробітну плату у розмірі менше мінімальної?

Відповідь

Найманим працівникам за основним місцем роботи, які після виходу з будь-якої відпустки, визначеної ст. 4 Закону України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР «Про відпустки» (далі – Закон № 504/96), крім відпустки без збереження заробітної плати відповідно до п. 18 частини першої ст. 25 Закону № 504/96, відпрацювали неповний місяць, в якому загальна сума нарахованого доходу за місяць не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, та ставки єдиного внеску у розмірі 22 відсотка.

База для нарахування ЄВ працівнику, який отримав заробітну плату у розмірі менше мінімальної

ЗІР, категорія 301.04.01

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах