text
Головбух

Яким чином надсилаються податкові повідомлення-рішення в електронній формі та яка дата є датою вручення?

  • 18 липня 2018
  • 17

Запитання

Яким чином надсилаються платникам податків податкові повідомлення-рішення в електронній формі та яка дата є датою вручення?

Відповідь

Згідно з п. 42.2 ст. 42 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом із повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків (його представнику), або надіслані в порядку, визначеному п. 42.4 ст. 42 ПКУ.

Датою вручення платнику податків податкового повідомлення-рішення, надісланого у порядку, визначеному п. 42.4 ст. 42 ПКУ, є дата, зазначена у квитанції про доставку у текстовому форматі, що відправляється з електронного кабінету автоматично та свідчить про дату та час доставки документа платнику податків. У разі якщо доставка документа відбулася після 18 години, датою вручення документа платнику податків вважається наступний робочий день. Якщо доставка відбулася у вихідний чи святковий день, датою вручення документа платнику податків вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.

Надсилання податкових повідомлень-рішень платникам податків в електронній формі буде здійснюватись починаючи з першого числа місяця, що настає за місяцем впровадження у роботу відповідного програмного забезпечення. На сьогодні таке програмне забезпечення не запроваджено.

Яким чином надсилаються податкові повідомлення-рішення в електронній формі та яка дата є датою вручення?

ЗІР, категорія 136.06

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!