text
Головбух

Отримання нового витягу про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки для уточнення податкових зобов’язань з плати за землю

  • 11 липня 2018
  • 334

Запитання

Чи необхідно платникам плати за землю отримувати новий витяг про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки та уточнювати показники податкових зобов’язань з плати за землю за ІІ півріччя 2018 року із застосуванням коефіцієнта, встановленого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.03.2018 № 162 «Про внесення зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів»?

Відповідь

Діє з 17.07.2018

Податкові зобов’язання з плати за землю (далі – Плата) обчислюються відповідно до витягу про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки (далі – Оцінка), що виконана та затверджена у порядку визначеному Законом України «Про оцінку землі» (далі – Закон), із застосуванням до неї кумулятивної величини коефіцієнта індексації, розрахованої залежно від дати затвердження такої Оцінки.

Разом з цим, у разі наявності у відомостях Державного земельного кадастру про земельну ділянку ознак, що вказані у Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.12.2016 № 489, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.12.2016 за № 1647/29777, платнику Плати доцільно, керуючись ст. 15 Закону, звернутися до органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням такої ділянки щодо виконання робіт із землеустрою та Оцінки з метою внесення відповідних відомостей до Кадастру.

Отримання нового витягу про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки для уточнення податкових зобов’язань з плати за землю

ЗІР, категорія 112.05

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Операції з ФОПами: чим ризикуєте

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах