text
Головбух

Як заповнити РК кількісних і вартісних показників до ПН у разі виправлення помилок?

  • 9 липня 2018
  • 65

Запитання

Як заповнити розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної у разі виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, крім виправлення помилок в «Індивідуальному податковому номері», та номенклатурі товарів/послуг?

Відповідь

Помилки, допущені у даті складання податкової накладної та її порядковому номері, виправленню не підлягають.

Помилки допущені у заголовній частині податкової накладної (не пов’язані із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг), виправляються шляхом складання розрахунку коригування, у якому в заголовній частині зазначаються виправлені дані, а таблична частина, включаючи і графу 2 «Причина коригування», не заповнюється.

Кожний конкретний випадок та механізм виправлення помилок, допущених у табличній частині податкової накладної можливо роз’яснити лише після чіткої ідентифікації таких помилок, тому для надання конкретної відповіді з порушеного питання пропонуємо звертатись до контролюючих органів ДФС з запитом на отримання індивідуальної податкової консультації відповідно до ст. 52 Податкового кодексу України.

Як заповнити РК кількісних і вартісних показників до ПН у разі виправлення помилок?

ЗІР, категорія 101.16

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!