Головбух

Редагування «Реєстраційної картки» на інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС

  • 23 червня 2018
  • 2

Запитання

Чи можна здійснювати редагування у файлі «Реєстраційна картка» у форматі .xls (для ЮО/ФО), розміщеного на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС?

Відповідь

Редагування «Реєстраційної картки» у форматі .xls (для юридичної особи/фізичної особи), розміщеної на офіційному інформаційному ресурсі Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (www.acskidd.gov.ua) в розділі «Підготовка документів та реєстрація» розділу «Отримання послуг електронного цифрового підпису», можна здійснювати для тих полів, інформація з яких необхідна для реєстрації.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Водночас, для недопущення зайвих помилок при заповненні «Реєстраційної картки» у форматі .xls, окремі поля, які не потребують редагування, є заблокованими.

ЗІР, категорія 401.04

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл