Головбух

Подання звітності ФОП, які перебували на обліку в контролюючих органах АР Крим на початок тимчасової окупації

  • 19 червня 2018
  • 17

Запитання

Чи необхідно подавати звітність та сплачувати ЄВ ФОП, які перебували на обліку в контролюючих органах АР Крим або міста Севастополя на початок тимчасової окупації, після перереєстрації на іншій території України?

Відповідь

Фізичні особи – підприємці, які перебували на обліку в контролюючих органах АР Крим або міста Севастополя на початок тимчасової окупації, та змінили своє місцезнаходження (місце проживання) із зазначених територій на іншу територію України, за період з 20.02.2014 і по дату перереєстрації на іншій території України звільняються від обов’язку сплати єдиного внеску та застосування до таких платників єдиного внеску заходів впливу і стягнення та відповідальності за порушення норм Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Однак, після перереєстрації на іншій території України, фізичні особи – підприємці на спрощеній системі оподаткування (незалежно від того отримувався дохід чи ні) та фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування (у разі наявності доходу) зобов’язані сплатити єдиний внесок за січень-лютий 2014 року. Також необхідно подати Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску за 2014 рік із зазначенням типу форми «початкова», в якому відобразити показники за січень та лютий 2014 року.

Подання звітності ФОП, які перебували на обліку в контролюючих органах АР Крим на початок тимчасової окупації

ЗІР, категорія 301.04.02

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл