Головбух

Податковий кредит на підставі попередніх митних декларацій

  • 18 червня 2018
  • 15

Запитання

Чи відносяться до податкового кредиту суми ПДВ на підставі попередніх митних декларацій?

Відповідь

Платник податку має право включити до податкового кредиту суму ПДВ, сплачену органам доходів і зборів при митному оформленні ввезених товарів, на підставі попередньої митної декларації, у разі, якщо така декларація містить відомості, достатні для випуску товарів, та випуск товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму здійснено за такою попередньою митною декларацією.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо попередня митна декларація містить лише відомості, достатні для ввезення товарів, транспортних засобів комерційного призначення на митну територію України та забезпечення їх доставки до органу доходів і зборів призначення, або після оформлення попередньої митної декларації змінюються заходи нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, та випуску товарів декларантом або уповноваженою ним особою подається додаткова декларація, то підставою для віднесення сум ПДВ до податкового кредиту є така додаткова декларація.

Суми ПДВ відносяться до податкового кредиту на підставі попередньої митної декларації, що містить відомості, достатні для випуску товарів та за якою здійснено випуск товарів відповідно до митного режиму імпорту, або додаткової декларації у тому звітному періоді, в якому оформлено такі відповідні митні декларації, які підтверджують сплату податку.

Податковий кредит на підставі попередніх митних декларацій

ЗІР, категорія 101.13

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл