Головбух

Чи потрібно відокремленому підрозділу ЮО, який самостійно подає звітність, укладати договір про визнання електронних документів за його місцезнаходженням

  • 11 червня 2018
  • 9

Запитання

Чи потрібно відокремленому підрозділу (філії, представництву) ЮО, який уповноважений самостійно подавати звітність, укладати договір про визнання електронних документів з контролюючим органом за його місцезнаходженням, в т.ч. філіям, посадовим особам яких делеговано головним підприємством – платником ПДВ право складання та підпису податкових накладних та/або розрахунків коригувань?

Відповідь

Відокремленому підрозділу (філії, представництву) юридичної особи, який уповноважений самостійно подавати звітність, відомості про якого містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, потрібно укладати договір про визнання електронних документів (далі – Договір), шляхом приєднання до нього на підставі Заяви про приєднання до Договору.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо філії, посадовим особам яких делеговано головним підприємством – платником ПДВ право складання та підпису податкових накладних та/або розрахунків коригувань, то платник ПДВ повідомляє про таких осіб контролюючий орган шляхом направлення повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису в електронному вигляді.

Чи потрібно відокремленому підрозділу ЮО, який самостійно подає звітність, укладати договір про визнання електронних документів за його місцезнаходженням

ЗІР, категорія 135.03

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл